Заліза сахарат - Залізне вино

Заліза сахарат - Залізне вино
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00008325
 
Способи доставки: Оплата готівкою або по перерахунку

Опис Заліза сахарат - Залізне вино

Протианемічний засіб.
Застосовують для профілактики і лікування залізодефіцитних станів різної етіології. Профілактика дефіциту заліза у дітей, жінок дітородного віку (особливо в період вагітності). Профілактика залізодефіцитної анемії у дорослих, що знаходяться на вегетаріанській дієті, в осіб літнього віку. Лікування залізодефіцитних анемій.
Фармакологічні властивості: Заліза сахарат - антианемічний засіб, що містить тривалентне залізо. Сахарат заліза відносно стабільний і мало виділяє заліза у вигляді вільних іонів.
Тривалентне залізо є необхідним компонентом раціону людини, необхідним для синтезу гемоглобіну, міоглобіну, дихальних ферментів. Звичайно протягом доби людина з фекаліями і сечею втрачає від 1 до 2 мг заліза, що поповнюється з продуктами харчування. При збалансованому щодо заліза харчуванні дефіцит заліза не розвивається. При підвищеній втраті заліза або при патологіях, які супроводжуються порушенням його всмоктування у верхніх відділах тонкого кишечнику, розвивається дефіцит заліза, що може виявитися у вигляді залізодефіцитної анемії. Часто сприяють розвитку залізодефіцитної анемії менструації в жінок, що супроводжуються великими втратами крові. Застосування препарату Заліза Сахарат – Залізне Вино сприяє зниженню дефіциту заліза в організмі при залізодефіцитній анемії.
До складу препарату входить: заліза оксид сахарату, цукор-рафінад, ванілін, спирт етиловий 96%, вода.

Товари з рубрики - Інші засоби

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ПрАТ Біолік: виробництво лікарських засобів, медикаменти оптом, фармацевтичне виробництво
(основний офіс)

24320, Україна, Вінницька, Ладижин, вул. Незалежності, будинок 118
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create