Мікростат
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M11193495
 
 

Опис Мікростат

  ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату «МікростатТМ», виготовленого за

ТУ У 20.4 – 41972832-001:2020

 1. Повна назва засобу:

"Засіб дезінфекційний. «Препарат МікростатТМ». Суміш полі- та низькомолекулярних електролітів".

2. Виробник:

ПрАТ "БІОЛІК", код за ЄДРПОУ 00479712.

Юридична адреса: Україна, 24321, Вінницька обл., місто Ладижин, вулиця Незалежності, 118.

Адреса виробничих потужностей: Україна, 24321, Вінницька обл., місто Ладижин, вулиця Незалежності, 131 Ш, тел.: (04343) 6 – 18 – 47.

3. Склад засобу (препарат «МікростатТМ» (марка В-ГХ)):

Водний розчин суміші полі- та низькомолекулярних електролітів, який містить діючу речовину - полігексаметиленгуанідин гідрохлорид – 1 % та допоміжні добавки (концентрат).

4. Форма випуску і основні фізико-хімічні властивості:

Прозора безбарвна або жовтуватого кольору рідина без чи з ледь помітним запахом, властивим сировині, з якої виготовлена.

Не леткий, пожежо- та вибухобезпечний.

Робочі розчини мають мийні властивості, не пошкоджують конструкційні матеріали, вироби медичного, побутового, промислового призначення, запобігають корозії, добре змиваються з оброблених ними поверхонь, не залишають нальоту.

5. Призначення засобу:

Препарат «МікростатТМ» (марка В-ГХ) застосовується для здійснення примусових та профілактичних дезінфекційних заходів, проведенні поточної та заключної дезінфекції в:

- закладах охорони здоров'я державної, комунальної та приватної форми власності (лікарні, поліклініки, госпіталі тощо);

- на залізничному транспорті та комунальному транспорті, метрополітені, вокзалах, автовокзалах;

- закладах громадського харчування (кафе, столові, ресторани тощо) та торгівлі, на споживчих промислових ринках;

- закладах освіти та вищих учбових закладах (дитячі садки, школи, інститути, університети, гуртожитки тощо);

- лікувально-профілактичних та дитячих закладах;

- комунальних об'єктах (готелі, гуртожитки, лазні, перукарні тощо);

- спортивно-оздоровчих та торгівельно-розважальних комплексах;

- закладах соціального захисту та пенітенціарної системи;

- вогнищах інфекційних захворювань при інфекціях вірусної (включаючи грип, ентеровірусні, коронавірусні інфекції) бактеріальної (включаючи туберкульоз) і грибкової (кандидози, дерматомікози) етіології.

Після обробки засіб виявляє пролонговану дію, яка зберігається не менше 6-8 годин при обробці шкіри рук, 24-72 годин при обробці поверхонь, 14-21 днів при обробці одягу і білизни, або до першого миття/змивання/прання водою.

6. Спектр антимікробної дії:

Препарат «МікростатТМ» (марка В-ГХ) та його робочі розчини в концентраціях по діючій речовині 0,0001-0,001-0,01-0,1 % в залежності від об'єкта дезінфекції мають високі віруліцидні властивості (включаючи віруси грипу, віруси гепатиту та інші ентеровіруси, коронавірусу), бактерицидні властивості (включаючи збудників туберкульозу), фунгіцидні властивості (включаючи гриби роду Candida і патогенні дерматофіти).

 

7. Токсичність та безпечність засобу:

Препарат «МікростатТМ» за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок, нанесенні на шкіру та при введенні у черевну порожнину належить до 4 класу малонебезпечних речовин.

В умовах інгаляційної дії парів насичуючої концентрації засіб також належить до 4 класу мало-небезпечних речовин за ступенем леткості. ГДК для полігексаметиленгуанідин гідрохлориду у повітрі робочої зони – 2,0 мг/м3.

У вигляді 1 % концентрату та у вигляді робочих розчинів препарат «МікростатТМ» (марка В-ГХ) не спричиняє місцево-подразнювальної дії при нанесенні на шкіру, пом'якшує шкіру рук, забезпечує її зволоження та еластичність, відновлює та сприяє збереженню природного pH шкіри, не подразнює слизові оболонки очей.

Засіб не має сенсибілізуючої дії.

Щодо діючих речовин засобу не встановлено канцерогенної, мутагенної, тератогенної дії.

8. Методика та умови приготування робочих розчинів:

Робочі розчини препарату «МікростатТМ» (марка В-ГХ) готують шляхом розведення водопровідною дехлорованою водою (для видалення з водопровідної води залишкових кількостей хлору, її залишають на 1-2 доби у відкритій ємності в якій планується приготування робочого розчину, забезпечуючи періодичне перемішування) у промаркованому скляному, емальованому (без пошкодження емалі), пластмасовому, пластиковому посуді додаючи відповідні кількості концентрату (УВАГА: концентрат додають у воду).

Для обробки та дезінфекції шкіри забруднених рук використовують 1 % концентрат. Для обробки та дезінфекції шкіри сухих, попередньо вимитих з використанням нейтральних миючих засобів рук, препарат «МікростатТМ» (марка В-ГХ) розводять в 10 разів водопровідною дехлорованою водою до концентрації 0,1 % за діючою речовиною (у заповнену наполовину водопровідною дехлорованою водою ємність (посудину) додають 100 мл концентрату та доводять об'єм водопровідною дехлорованою водою до 1 л).

Для обробки та дезінфекції побутових предметів, домашнього інвентарю, прибирального інвентарю, робочого інвентарю, інструментів, гумових килимків, м'яких меблів, посуду, білизни, одягу, робочого одягу, виробів медичного призначення, включаючи стоматологічні інструменти (за винятком стоматологічних щипців), предметів догляду за хворим, санітарно-технічного обладнання препарат «МікростатТМ» (марка В-ГХ) розводять в 100 разів водопровідною дехлорованою водою до концентрації 0,01 % за діючою речовиною (у заповнену наполовину водопровідною дехлорованою водою ємність (посудину) додають 10 мл концентрату та доводять об'єм водопровідною дехлорованою водою до 1 л).

Для дезінфекції поверхонь (підлога, стіни, двері тощо) у побутових, громадських, навчальних, торгівельних, виробничих приміщеннях, робочих поверхонь, твердих меблів, транспортного складу, миття та дезінфекції доріг, тротуарів, застосування в технологічних процесах виробництва продукції хімічної, харчової, паперової, біотехнологічної та фармацевтичної промисловості препарат «МікростатТМ» (марка В-ГХ) розводять в 1000 разів водопровідною дехлорованою водою до концентрації 0,001 % за діючою речовиною (у заповнену наполовину водопровідною дехлорованою водою ємність (посудину) додають 1 мл концентрату та доводять об'єм водопровідною дехлорованою водою до 1 л).

9. Спосіб застосування:

Профілактична обробка та дезінфекція рук здійснюється шляхом нанесення 3-5 мл засобу чи його відповідного робочого розчину (0,1 % за діючою речовиною) на суху шкіру з подальшим його втиранням. За необхідності кількість засобу або його концентрація може бути збільшена. Важливо забезпечити повне втирання засобу, особливо останньої порції (сумарний час втирання – 1 хв).

УВАГА: Засіб не змивають! За цих умов забезпечується досягнення пролонгованої дії протягом 6 (шести) – 8 (восьми) годин після обробки шкіри рук.

Обробку інвентарю, меблів, поверхонь, посуду проводять шляхом їх заключного протирання ганчірками, серветками, мочалками тощо попередньо добре зволоженими відповідним робочим розчином засобу (0,01 % за діючою речовиною). Миття приміщень, доріг, тротуарів здійснюють відповідним робочим розчином (0,001 % за діючою речовиною). Норма витрат на 1 м2 площі поверхні – 10-50 мл робочого розчину. Час експозиції – 15-20 хвилин.

Для обробки та дезінфекції одягу перед основним пранням його повністю занурюють (замочують) на 60 хв у суміш водопровідної води та засобу із розрахунку 4 л суміші на 1 кг одягу.

Витрати препарату «МікростатТМ» (марка В-ГХ) – 40-50 мл на 1 обробку.

 

10. Особливості застосування:

НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ для внутрішнього застосування, у зволожувачах повітря, кондиціонерах, аерозольних генераторах, генераторах холодного туману. Не застосовувати для обробки та дезінфекції рук особам, які мають підвищену чутливість до компонентів засобу.

Забороняється змішувати із іншими мийними засобами.

11. Упаковка засобу:

Флакони полімерні по 100 мл; 1000 мл. Допустиме мінусове відхилення об'єму для 100 мл – 4,5 мл; для 1000 мл – 15 мл.

12. Термін придатності та умови зберігання:

3 роки від дати виготовлення за умови зберігання в оригінальній упаковці у закритих приміщеннях при температурі від 8 °C до 40 °C. Засіб зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Дата останнього перегляду: 11.08.2020 р.

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ПрАТ Біолік: виробництво лікарських засобів, медикаменти оптом, фармацевтичне виробництво
(основний офіс)

24320, Україна, Вінницька, Ладижин, вул. Незалежності, будинок 118
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create