Біосепт profi засіб дезінфекційний 1л,5л,10л,20л

Біосепт profi засіб дезінфекційний  1л,5л,10л,20л
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M10943742
 
 

Опис Біосепт profi засіб дезінфекційний 1л,5л,10л,20л

ПрАТ «Біолік» є виробником лікарських препаратів в тому числі лікарських препаратів антисептичної та дизенфікційної дії та здійснює виробництво засобу дезінфекційного «Біосепт profi» (3808 94 90 00 згідно з УКТЗЕД) . Діючими речовинами засобу дезінфекційного «Біосепт profi» є спирт етиловий та хлоргексидину біглюконат, дія яких досліджена.

Фармакологічні властивості спирту етилового 70 %.

При зовнішньому застосуванні чинить антисептичну, дезінфікуючу, місцевоподразнювальну дію. Спирт етиловий коагулює білки, активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій та вірусів. При місцевому застосуванні не всмоктується через шкіру.

Фармакологічні властивості хлоргексидину біглюконату.

Хлоргексидину біглюконат має аміногрупи клітинних білків. Проникає у внутрішньоклітинні мембрани бактеріальних клітин, осідає на цитоплазмі і змінює функцію мембрани, перешкоджаючи споживанню кисню, що спричиняє зниження рівня аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ) і загибель клітин. Руйнує ДНК і порушує синтез ДНК у мікроорганізмів. Забезпечує тривалу персистентну антимікробну активність, що перешкоджає розмноженню мікроорганізмів як мінімум протягом 6 годин після застосування препарату.

Хлоргексидину біглюконат чинить швидку та виражену дію на грампозитивні та грамнегативні бактерії (Treponema pallidum, Chlamidia spp., Ureaplasma spp., Neisseria gonorrhoeae, Gardnerella vaginalis, Bacteroides fragilis), найпростіші (Trichomonas vaginalis), віруси (Herpes virus). У присутності крові та інших органічних субстанцій антимікробна активність хлоргексидину біглюконату не знижується.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ПрАТ Біолік: виробництво лікарських засобів, медикаменти оптом, фармацевтичне виробництво
(основний офіс)

24320, Україна, Вінницька, Ладижин, вул. Незалежності, будинок 118
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create