Однією з основних проблем сьогодення є нервові розлади, порушення сну та занепад фізичних та душевних сил. У зв’язку з цим, антидепресанти, заспокійливі та снодійні ліки набули широкого поширення в сучасному світі. Тим часом надати реальну допомогу з максимальною користю для організму та з мінімальною побічною дією здатні натуральні природні засоби, такі як настоянка півонії від ПАТ Біолік.

Настойка півонії виробляється з дотриманням усіх сучасних вимог праці, а також естетики та гігієни. З самого початку виробництва Біолік дотримується відповідних стандартів якості, що підтверджується великим попитом на продукцію компанії у населення та в лікувальних закладах.

Настоянка півонії — це чудовий багатофункціональний засіб для організму, який обов'язково має бути в кожній домашній аптечці, тим більше що коштує півонія недорого.

Цілющі властивості настойки півонії

Спиртова настойка півонії являє собою коричнево-прозору рідину зі специфічним запахом. В основному, в аптеках вона продається як натуральний снодійний та седативний препарат, але тільки цим її цілюща сила не обмежується. Отже, розглянемо основні цілющі властивості, якими володіє півонія:

- нормалізує обмін речовин;

- чинить заспокійливу і відновлюючу дію на центральну нервову систему, знімає напругу, підвищує працездатність, допомагає впоратися з тривожними і нав'язливими станами, фобіями;

- підсилює вироблення ендорфінів, покращуючи настрій і привносячи відчуття психологічного комфорту;

- знімає судоми;

- допомагає впоратися з безсонням, нормалізуючи сон;

- надає протизапальну і спазмолітичну дію;

- застосовується для профілактики внутрішніх кровотеч різної етіології;

- є складовою частиною комплексних протиракових засобів;

- підвищує кислотність шлунка;

- застосовується при хронічних дерматитах, що супроводжуються сверблячкою, порушенням сну, дратівливістю та іншими психоемоційними розладами, для нормалізації порушень з боку ЦНС.

Широко застосовується настоянка півонії як в традиційній, так і в народній медицині, виступаючи в якості ефективного допоміжного засобу, який здійснює комплексний вплив на організм. Лікарі призначають препарат, як правило, при вегетосудинній дистонії, безсонні невротичного характеру, неврозах, епілепсії, клімактеричних розладах, хронічному алкоголізмі.

Підприємство Біолік спеціалізується як на випуску генеричних лікарських засобів, так і оригінальних комплексних фітопрепаратів. Досвід персоналу, кваліфіковане управління, відповідна виробнича і дослідна база, використання натуральної рослинної сировини дають можливість виробляти високоякісну екологічно чисту продукцію.

Контроль готової продукції виконується акредитованою лабораторією бюро технічного контролю. Стратегічною метою підприємства є впровадження системи якості, яка відповідає стандартам GMР.

Пам'ятайте, що застосування природних засобів завжди більш перспективне, ніж штучних. Тому що саме вони допомагають повернути здоров'я і при цьому не нашкодять жодним системам організму.

Біолік турбується про ваше здоров'я — а це найголовніше!