Гомеопатія Україна як галузь альтернативної медицини на теренах нашої країни

Гомеопатія – досить суперечлива галузь нетрадиційної медицини. В її основі лежить принцип "клин клином", "подібне подібним", тобто використовуються сильно розведені збудники хвороб рослинного, тваринного та навіть людського походження для лікування. Чимось нагадує вакцинацію, чи не так? Але відсутність науково доведених результатів досліджень, хибні непідтверджені теорії викликали сумніви та обурення у представників медицини усього світу. У різні часи гомеопатія то досліджувалась та розвивалась, то заборонялась як шарлатанство. І тепер у багатьох країнах гомеопатичні препарати забороняють вживати як ліки і змушують зазначати на етикетках та маркуваннях, що це не лікарський препарат, а скоріше плацебо. Але все більше людей лікується гомеопатією і вважає такі ліки дуже дієвими і при цьому безпечними для організму.

Власне, використання гомеопатичних препаратів не можна трактувати як заміну всіх медикаментозних традиційних ліків, бо деякі хвороби потребують саме традиційного дослідженого лікування, і без нього людина може загинути. На нашу думку, слід компонувати ці дві галузі, досліджувати результати їх взаємодії та спільного впливу на людський організм. 

Гомеопатія та народна медицина в Україні досить сильно відрізняються від тотожних європейських чи американських. Лікування травами має в Україні багатовіковий досвід. Ними лікували хворих, рятували поранених, вберігались від різних болячок, допомагали народжувати здорових нащадків та бережно передавали досвід і знання із покоління в покоління. Ця галузь не дуже вигідна виробникам хімічних препаратів, адже створює неабияку конкуренцію, бо все, що нам допоможе, іноді росте у нас під ногами, і не треба бігти в аптеку. 

Гомеопатія Україна безпосередньо пов'язана з використанням трав'яних компонентів для лікування та профілактики захворювань, а також допомоги традиційним медичним препаратам у процесі лікування. Існує багато виробників гомеопатичних та фітопрепаратів в Україні. Вони спеціалізуються на виробництві вузьконаправленої лінійки чи серії препаратів. Одним з найбільш досвідчених і надійних оптових виробників медикаментів, зокрема, препаратів, екстрактів, настоянок, бальзамів тощо на основі активних рослинних компонентів є ПрАТ Біолік. Дослідження якісної продукції, що проводяться у власній лабораторії компанії сучасного зразка, доводять ефективність, позитивний вплив на організм людини без шкоди здоров'ю. Саме тому товари компанії з досвідом роботи 135 років мають попит і тепер.

Недосліджена та суперечлива, проте конкурентноздатна та досі існуюча гомеопатія – загадка, яку не можуть розгадати. Але головне, щоб ліки були ефективними, а традиційні вони чи гомеопатичні - уже не так важливо.