Чи можна

Виробники лікарських засобів вже давно активно продають біологічно активні добавки, які стали досить популярними серед людей, що піклуються про своє самопочуття. Але чи можна дійсно «законсервувати» своє здоров'я тільки за допомогою БАДів? Давайте спробуємо розібратися в цьому!

У першу чергу варто зрозуміти, що таке біодобавка і навіщо вона нам. «Це ліки і їх можна сприймати як повноцінне лікування» - помилка! Сумлінні виробники медикаментів завжди вказують в інструкції і на упаковці, що біодобавки не є ліками і не можуть замінити курс лікування, призначений лікарем. Ці речовини допомагають зміцнити імунітет, збагачують організм корисними мікроелементами і сприяють загальному поліпшенню здоров'я, але ні в якому разі не лікують!

Багато «знавців» стверджують, що БАДи можна вживати абсолютно всім, але будь-який кваліфікований лікар скаже вам, що протипоказання є і у біодобавок, не дивлячись на їхню натуральність. Усі медикаменти мають конкретні способи застосування, нехтування якими може обернутися для вас додатковими проблемами. Наприклад, якщо у вас є алергія на той чи інший компонент, що входить до складу обраного вами препарату, від нього доведеться відмовитися. Деякі стани (такі як вагітність або період лактації у жінок) і хронічні хвороби теж можуть бути причинами не приймати якийсь засіб. Якщо ж протипоказань до вживання біодобавок у вас немає, сміливо купуйте їх! Постачальники фармацевтичної продукції нададуть вам широкий асортимент цього продукту. Ефект не змусить довго себе чекати.

У першу чергу, біодобавки забезпечують організм вітамінами, отже, уповільнюють розвиток хронічних захворювань і зміцнюють імунітет. Якщо ви правильно підберете біодобавки, то вони знизять рівень оксидантного стресу і послужать профілактикою різних хвороб. Іншими словами, біологічно активні добавки - це своєрідні коректори загального стану організму, які допомагають покращувати самопочуття, але вони не є основними способами лікування. БАДи мають позитивні властивості, але тільки в комплексі зі здоровим способом життя і іншими медикаментозними засобами (якщо ви не регулюєте свій загальний стан, а лікуєтеся).

Важливо запам'ятати, що жодні вітаміни або харчові добавки не можна приймати без перерви! Організм повинен відпочивати у всіх сенсах цього слова. Постійне вживання допоміжних терапевтичних засобів може обернутися тим, що ви просто перестанете сприймати корисні речовини і застосування біодобавок стане безглуздим, якщо не викличе алергії.

Харчові добавки містять багато корисних речовин, але основний масив вітамінів повинен надходити в організм через здорову їжу. Тому, якщо ви вирішили підкоригувати свою фігуру, відмовившись від їжі і перейшовши на біодобавки, від цієї ідеї краще відмовитися.

У нашому магазині «Біолік» ви можете купити медикаменти оптом і замовити біологічно активні добавки, які допоможуть вам зміцнити здоров'я. Перелік усіх наших товарів шукайте у відповідному розділі. Подбайте про своє здоров'я разом з «Біолік»!