Чоловіча життєва сила — в одному флаконі!

Сильний, надійний, впевнений ... Здається, що сучасний чоловік безстрашний, що його ніщо не може зламати або вразити. Але це далеко не так. Жінкам набагато легше жити за часів стресів - хвороб цивілізації, як їх охрестили вчені. Жінці властиво розслаблятися, позбавляючись від проблем розповідаючи про них і шукаючи підтримки, в тому числі і у сильної статі. Чоловік в такому випадку повинен дотримуватися рівноваги. Для нього важливо показати, що він успішний, що він справляється з усіма завданнями і прекрасно проходить крізь життєві бар'єри. Від цього чоловіки частіше страждають на психологічному рівні, а це на пряму впливає на їх статеве життя.

Втрата чоловічої життєвої сили - потенції - може статися раптово і це не завжди залежить від віку чоловіка. На жаль, більшість чоловіків, які потерпають від таких проблем, не звертаються до лікарів, тому що звертатися за допомогою - риса жіночого характеру. «Своїми силами» лікувати себе, природно, не виходить, а це вганяє чоловіка ще глибше в депресію.

Але не все так сумно, як здається на перший погляд, адже існують настоянки на лікарських травах та завари, які відмінно долають проблему. До таких належить глід.

По-перше, це дуже гарний кущ або деревце з родини розоцвітих (Rosaceae). У травні (найпізніше - в червні) його покривають білі або рожеві квітки, які в серпні перетворюються в солодкі, м'ясисті, криваво-червоні плоди. У лікувальних цілях використовують не тільки плоди, а також квіти, листя і навіть кору глоду.

Яким же чином глід впливає на організм чоловіка? Найголовніше - настоянка з глоду зміцнює серцево-судинну і нервову системи. Таким чином усуваючи проблеми з кровообігом, покращення якого вирішує такі проблеми, як слабка потенція і нетривала ерекція.
Глід не призначений для зниження кров'яного тиску, але прийом настоянки з цієї рослини нормалізує тиск, повертаючи людині гарне самопочуття, життєву енергію, активність і позитивний настрій.

Різні корисні вітаміни і компоненти, що входять до складу глоду, піднімають загальний тонус організму, що сприяє підвищенню лібідо чоловіка. Адже, як відомо, лібідо - це явище пов'язане з психічним станом людини і, традиційно, позначає бажання, пристрасть, прагнення. Природно, що з цим впоратися набагато важче, тому на допомогу прийде натуральна настоянка глоду, а також кілька корисних порад.

Включайте в свій щоденний раціон афродизіаки - продукти, що викликають сексуальний потяг. Не забувайте про повноцінний (8-годинний) нічний сон, постарайтесь на період сну позбавити себе від чинників, що можуть відволікати, - світла і гучних звуків. А також утримайтеся від частого прийому спиртних напоїв, особливо від пива, адже в ньому містяться аналоги статевих жіночих гормонів. Особливо важливим для чоловіка є забезпечення в цьому плані його організму цинком, без якого не сформуються молекули тестостерону.

Але найголовніше - кохайте і будьте коханими, тоді ніякі стреси не будуть вам страшні!