Заліза сахарат - надійний помічник у боротьбі з анемією

Про те, що таке анемія, мабуть, чув кожен. Нестача вітамінів, нерегулярне неправильне харчування, незбалансовані дієти - все це може стати причиною малокрів'я.

Ви останнім часом відчуваєте надмірну втому, навіть при невеликих навантаженнях, запаморочення? У вас з'явилася задишка, часто відчуваєте прискорене серцебиття? Час від часу з'являються «мушки» в очах, часто болить голова? Можливо у вас анемія. Необхідно звернутися до лікаря і виміряти рівень гемоглобіну. Також ознаками анемії можуть бути надмірна дратівливість, безсоння, погіршення пам'яті, підвищена чутливість до холоду, проблеми з травленням.

Що робити, якщо діагноз «анемія» вже поставили?

Не панікувати! Анемія - це стан при якому знижується рівень утворення гемоглобіну внаслідок дефіциту заліза в сироватці крові і кістковому мозку. Отже, потрібно просто усунути нестачу заліза. Для цього не обов'язково скуповувати всю аптеку, викидаючи гроші на дорогі препарати, є доступні вітчизняні натуральні аналоги.

Наприклад Заліза сахарат або залізне вино, що випускається українським підприємством "Біолік". Цей препарат активно призначають лікарі як для лікування анемії, так і для її профілактики у дітей, жінок дітородного віку (особливо в період вагітності), у дорослих, що знаходяться на вегетаріанській дієті, в осіб літнього віку.

До складу препарату входить: заліза оксид сахарата, цукор-рафінад, ванілін, етанол 96%, вода.

Спосіб застосування та дози. Увага! Препарат приймається під суворим контролем лікаря, оскільки необхідне періодичне вимірювання рівня гемоглобіну. Після його нормалізації прийом препарату припиняється.

Дозування: дорослим, а також вагітним жінкам і дітям з 12 років, залізне вино призначається для внутрішнього застосування по 1 столовій ложці в 0,5 склянки води три рази на день, після їжі. Щоб уникнути потемніння зубів, розчин краще всмоктувати через трубочку і після прийому полоскати ротову порожнину.

Дітям віком від 1 до 12 років препарат призначають з розрахунку 3 мг заліза на 1 кг маси тіла на добу. Розрахункову добову дозу розділяють на три разових.

Купити заліза сахарат (залізне вино) можна у виробника - компанії "Біолік". Підприємство вже не один рік займається виготовленням лікарських препаратів на натуральній основі. У штаті Біолік працюють досвідчені фахівці, а сучасне обладнання виключає будь-які похибки. В якості продукції цього виробника ви можете не сумніватися. Замовлення на залізне вино приймаються в розділі Товари або за контактними номерами телефонів. Звертайтеся, і вам обов'язково допоможуть!