Виробництво медичних препаратів на натуральній основі - мудрість предків для здоров'я нащадків

Всі знають, що на здоров'ї экономити не можна. Але що робити, якщо для того, щоб елементарно поповнити стандартні запаси аптечки, потрібно витратити колосальні суми? Не кажучи вже про спеціалізовані препарати. Зверніться до матінки природи і препаратів, які створені на натуральній основі. Такі ліки коштують набагато дешевше, але давно довели свою ефективність.

Виробництво лікарських препаратів на натуральній основі - це одне з основних напрямків діяльності підприємства "Біолік". Це чи не єдина компанія на українському ринку, що займається виробництвом цієї групи ліків. В її арсеналі є такі препарати як: настойка Бероз, бальзам Вігор, залізне вино, екстракт радіоли, пролад та ін. Саме про двох останніх і піде сьогодні мова.

Екстракт родіоли рідкий - підтримуємо свій життєвий тонус правильно!

У народі радіолу ще називають золотим коренем за величезну кількість корисних речовин, що вона містить, таких як розавин, галова, щавлева, бурштинова, яблучна і лимонна кислота, сполуки марганцю, жири і цукристі речовини, дубильні речовини, органічні кислоти і багато іншого.

Екстракт просто необхідний людям, у яких дуже швидкий темп життя, дуже динамічна робота чи є необхідність у частих перельотах. Так і простим людям, які відчувають, що під кінець тижня абсолютно вибиваються з сил, він не завадить.

У сучасній медицині препарат призначають для підвищення стійкості організму до стресів, зниження емоційної напруги, для якнайшвидшої адаптації організму до зміни часового поясу або кліматичних умов.

Не рідко прийом екстракту приймають після перенесених тяжких травм та хірургічних втручань, при інфекційних захворюваннях, при неврозах, для відновлення після важких фізичних навантажень.

Простолад - нове життя другого чоловічого «серця»

Цей препарат відносно недавно з'явився на фармацевтичному ринку, але вже довів свою ефективність. Він призначається для профілактики і лікування початкових стадій простати, при утрудненому сечовипусканні і інфекціях сечовивідних шляхів, еректильній дисфункції. Доведено, що він відновлює повністю або значно покращує роботу сечостатевої системи навіть в дуже складних і запущених випадках.

Простолад - це водно-спиртовий екстракт із лікарських рослин: трави звіробою, золотарника канадського, грициків, реп'яшка звичайного, квіток арніки гірської, календули, кореневищ з корінням валеріани та ехінацеї пурпурової.

Він відпускається в аптеках без рецепту. Препарат приймають по 1 чайній ложці 2 рази на день, попередньо розчинивши його в 50 мл води.

Замовити Простолад і екстракт родіоли рідкий ви можете прямо на даному сайті і отримати препарат прямо від виробника "Біолік". Для цього перейдіть в розділ товари і скористайтеся електронним кошиком. Якість гарантовано.