Про компанію

Історія підприємства розпочалась в 1876 р., коли було створено винокурний завод по виробництву спирту. За 135 років існування завод перетворився на потужне підприємство ПАТ «Біолік», до складу якого входить:

- виробництво «БіН», що виробляє лікарські препарати;
- виробництво «Біосинтез», що виробляє продукцію мікробіологічного синтезу.

Підприємство спеціалізується як на випуску генеричних лікарських засобів, так і на випуску оригінальних комплексних фітопрепаратів. Досвід персоналу, кваліфіковане управління, відповідна виробнича і дослідна база,використання натуральної рослинної сировини дають можливість виробляти високоякісну екологічно чисту продукцію.

Виробництво лікарських засобів виконується на двох виробничих лініях, які дають можливість проводити фасування від 50 мл до 500 мл. Виробництво спиртових настойок, бальзамів, рідких екстрактів мають закінчений цикл: від настоювання і екстрагування, відстоювання, фільтрації до фасування готового продукту.

Спиртові настойки від компанії «Біолік»: заліза сахарат (залізне вино), екстракт родіоли рідкий, настойка Бероз, простолад, меркурід, бальзам Вігор, валеріани настойка, глоду настойка, пустирника настойка, півонії настойка, календули настойка та інші.

Уся продукція виробляється на сучасному обладнанні кваліфікованими фахівцями з дотриманням усіх сучасних норм праці а також естетики та гігієни. З самого початку виробництва ми притримуємось відповідних стандартів якості, що підтверджується великим попитом у населення та лікувальних закладів.

 

Контроль готової продукції виконується акредитованою лабораторією бюро технічного контролю. Стратегічною метою підприємства є впровадження системи якості, яка відповідає стандартам GMР.

Одним з напрямів діяльності ПАТ "Біолік", окрім виробництва власної продукції, є контрактне виробництво. Ми пропонуємо нашим потенційним Клієнтам послугу промислового аутсорсингу з виробництва лікарських засобів та біологічно активних добавок 

З будь-яких питань стосовно контрактного виробництва надсилайте Ваші листи/запити на електронну адресу biolik.prat@gmail.com або за телефоном (04343)61847

 

 

 

 Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів, звертайтесь!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ПрАТ Біолік: виробництво лікарських засобів, медикаменти оптом, фармацевтичне виробництво
(основний офіс)

24320, Україна, Вінницька, Ладижин, вул. Незалежності, будинок 118
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create