Сильний, надійний, впевнений ... Здається, що сучасний чоловік безстрашний, що його ніщо не може зламати або вразити. Але це далеко не так. Жінкам набагато легше жити за часів стресів — хвороб цивілізації, як їх охрестили вчені. Жінці властиво розслаблятися, позбавляючись від проблем розповідаючи про них і шукаючи підтримки, в тому числі і у сильної статі. Чоловік в такому випадку повинен дотримуватися рівноваги. Для нього важливо показати, що він успішний, що він справляється з усіма завданнями і прекрасно проходить крізь життєві бар'єри. Від цього чоловіки частіше страждають на психологічному рівні, а це на пряму впливає на їх статеве життя.

Втрата чоловічої життєвої сили — потенції — може статися раптово і це не завжди залежить від віку чоловіка. На жаль, більшість чоловіків, які потерпають від таких проблем, не звертаються до лікарів, тому що звертатися за допомогою — риса жіночого характеру. «Своїми силами» лікувати себе, природно, не виходить, а це вганяє чоловіка ще глибше в депресію.

Але не все так сумно, як здається на перший погляд, адже існують настоянки на лікарських травах та завари, які відмінно долають проблему. До таких належить глід.

По-перше, це дуже гарний кущ або деревце з родини розоцвітих (Rosaceae). У травні (найпізніше — в червні) його покривають білі або рожеві квітки, які в серпні перетворюються в солодкі, м'ясисті, криваво-червоні плоди. У лікувальних цілях використовують не тільки плоди, а також квіти, листя і навіть кору глоду.

Яким же чином глід впливає на організм чоловіка? Найголовніше — настоянка з глоду зміцнює серцево-судинну і нервову системи. Таким чином усуваючи проблеми з кровообігом, покращення якого вирішує такі проблеми, як слабка потенція і нетривала ерекція.
Глід не призначений для зниження кров'яного тиску, але прийом настоянки з цієї рослини нормалізує тиск, повертаючи людині гарне самопочуття, життєву енергію, активність і позитивний настрій.

Різні корисні вітаміни і компоненти, що входять до складу глоду, піднімають загальний тонус організму, що сприяє підвищенню лібідо чоловіка. Адже, як відомо, лібідо — це явище пов'язане з психічним станом людини і, традиційно, позначає бажання, пристрасть, прагнення. Природно, що з цим впоратися набагато важче, тому на допомогу прийде натуральна настоянка глоду, а також кілька корисних порад.

Включайте в свій щоденний раціон афродизіаки — продукти, що викликають сексуальний потяг. Не забувайте про повноцінний (8-годинний) нічний сон, постарайтесь на період сну позбавити себе від чинників, що можуть відволікати, — світла і гучних звуків. А також утримайтеся від частого прийому спиртних напоїв, особливо від пива, адже в ньому містяться аналоги статевих жіночих гормонів. Особливо важливим для чоловіка є забезпечення в цьому плані його організму цинком, без якого не сформуються молекули тестостерону.

Але найголовніше — кохайте і будьте коханими, тоді ніякі стреси не будуть вам страшні!